Timea

O MNĚ

Je to môj životný štýl. Žijem týmto športom denne, je to moja záľuba, vášeň ale aj práca, ktorá ma nesmierne baví a napĺńa.

Prvý krát som navštívila fitness centrum ako 16 ročná. Odmalička som sa venovala športu, najprv som robila gymnastiku, neskôr som repzrezentovala školu v atletike a dlhé roky som tancovala a tak som si po ukončení tanečnej školy chcela nájsť niečo, čomu by som sa mohla venovať vo voľnom čase. Cvičenie mi prišlo v tej dobe veľmi atraktívne, nakoľko spojuje pohyb, zdravý životný štýl s krásou tela.

Prvú súťaž som absolvovala mesiac po 18tich narodeninách v Českej republike v Bystřici pod Hostýnem a získala som 2.miesto. Súťaženie sa mi zapáčilo tak, že od tej doby súťažím každú sezónu. Od roku 2015 som pod Slovenskou asociáciou kulturistiky, fitness a silového trojboja a som členkou Slovenskej reprezentácie. Pôsobím ako osobná & online trénerka, venujem sa príprave ďalších pretekárok a som takisto výživová špecialistka v jednej firme, ktorá sa zaoberá zdravým krabičkovým stravovaním pre športovcov a bežných ľudí.

Som obyčajné dievča, ktoré má svoje sny, pracuje na nich, postupne si ich plní a cesta, ktorou kráčam je niekedy ďaleko prínosnejšia ako dosiahnutie cieľa. Nikdy by som nepovedala, že raz bude šport mojou prácou a budem motivovať ľudí. Je neuveriteľné, aké množstvo fanúšikov už v dnešnej dobe na mojich sociálnych sieťach sleduje moju cestu, môj príbeh a denné aktivity.
Mám 21 rokov a mojim cieľom je neustále na sebe pracovať, motivovať ľudí, a svojimi vedomosťami a skúsenosťami pomáhať dosahovať ciele aj ostatným. Som ukážkou toho, že keď niečo naozaj chceš a svojho sna sa bez dosiahnutia nevzdáš, tak ho skôr, či neskôr dosiahneš. Všetko je možné! Na začiatok tomu možno budeš veriť len ty sám, no časom tvojim snom začnú veriť aj ostatní 🙂

 
Smej sa! Rob to, čo miluješ a čo ťa robí šťastným! Daj do toho seba a svoje srdce! Nedaj sa odradiť neúspechom, váž si úspech a vytrvalo na sebe pracuj!

(Timea Trajteľová)

Úspěchy

INBA:
2014 Majsterka Slovenskej republiky
2014 Víťazka medzinárodnej majstrovskej súťaže v Maďarsku a Česku
2014 Majsterka Európy 
2014 Majsterka sveta

IFBB:
2015 Absolútne víťazstvo na juniorských Majstrovstvách sveta 
2015& 2016 Juniorská Majsterka Európy v Bikini fitness do 166cm
2016 Majsterka Slovenska v ženskej aj juniorskej kategórií 
2016 Víťazka EVLS Prague Showdown v bikini fitness do 166cm a víťazka juniorskej kategórie OPEN
2016 Víťazka Legacy Cup v bikini fitness do 168cm 
2016 Absolútna víťazka Tatranského pohára
2016 Víťazka Mozolani cup v k 
2016 2.miesto na IFBB Majstrovstvách sveta žien v kategórií do 166 cm
2016 Juniorská Majsterka Sveta v kategórií do 166 cm